OTH Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Tree Hill Balkan community.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 James Lafferty priča o svom životu i poslu u Čikagu

Go down 
AuthorMessage
P.
Moderator
Moderator
P.


Posts : 12019
Reputation : 23
Join date : 2010-06-26
Age : 29
Location : Down in the past

James Lafferty priča o svom životu i poslu u Čikagu Empty
PostSubject: James Lafferty priča o svom životu i poslu u Čikagu   James Lafferty priča o svom životu i poslu u Čikagu EmptyThu Oct 17, 2013 10:31 am

James Lafferty priča o svom životu i poslu u Čikagu Jameslaffertyimdb

James Lafferty, koji je devet godina snimao seriju One Tree Hill u Wilmingtonu, NC, ovih dana većinu svog vremena provodi u Čikagu gdje snima novu NBC seriju Crisis.

Serija u kojoj, također, glume i Gillian Anderson, Dermot Mulroney, Lance Gross and Rachael Taylor, prati živote grupe studenata iz jednog od D.C.-evih najpoznatijih elitnih škola.

James je nedavno dao intervju za Michigan Avenue Magazine u kojem je pričao o svom životu u Čikagu i planovima za budućnost.

James je rekao kako trenutno živi u istočnom dijelu Lakeshore-a, te da uživa u pristupačnosti tog predjela.

"Javni prevoz je bolji, a taksi je jeftiniji nego u Los Angeles-u, što je velika prednost. Ljudi su ljubazniji u poređenju sa ostalim većim gradovima u kojima sam do sada bio."

Pričao je i o svojim najdražim mjestima u Čikagu.

"Mnogo mi se dopao sushi u Sunda, gdje sam večerao neposredno nakon što sam došao ovdje. Art Institute i Millennium Park su me, također, oduševili prvi put kad mi se ukazala prilika da ih posjetim. Pokušavam da najbolje iskoristim vrijeme koje provodim ovdje. Također sam išao na predstavu The Crownless King u Chopin pozorištu. Uvjeren sam da ću tamo ponovo ići zbog jedinstvena atmosfera. Prisustvovao sam i utakmici Cubs-a, a i Bears-a otkako sam došao. Podrazumijeva se da sam se fenomenalno preoveo."

I opet mu je ostalo toliko mjesta koje želi i planira posjetiti.

"Ne planiram napustiti grad prije nego se uslikam ispred statue Michael Jordana [ispred United Centra]. Želim da detaljnije istražim Wicker Park, jer mi djeluje kao da tu noćni život ima mnogo toga za ponuditi."
Back to top Go down
http://psawyer3.tumblr.com/
 
James Lafferty priča o svom životu i poslu u Čikagu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» S9: James: Nathan-u zapravo treba Dan u njegovom životu
» James Lafferty u TOP 10 CW
» James Lafferty Twitts
» James Lafferty on KTLA (1/11/12)
»  James Lafferty - photoshoot

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OTH Balkan :: One Tree Hill :: Media :: Novosti-
Jump to: